Chcete podnikat a nevíte kde?
Všechny budovy

Obchodní centrum Permon

Plocha obchodního centra 4800 m², 34 obchodních prostor.

  • lokalita karvinského sídliště Ka-8
  • obchodní centrum je srdcem obchodní oblasti a je obklopeno panelovými domy, zde se nachází převážná část kupní síly
  • výborná dopraví dostupnost a MHD
  • parkování na dvou velkých parkovacích plochách, nebo na uzavřeném parkovišti za poplatek
  • pro klienty nákladní rampa pro manipulaci se zbožím
  • blízké nákupní centrum Kaufland, Strojní průmyslová škola, Obchodní akademie
  • reklamní plochy na objektu
  • výlohy směřující k hlavní komunikaci
  • město Karviná připravuje úpravu celé plochy náměstí pro obyvatele městské části i lázeňské klienty z nedalekých lázní Darkov

Prostory vhodné pro: sport, elektro, rybářské potřeby, zbraně, drogerii, zverimex, knihy, papírnictví.

  • Nyní k pronájmu:Nabízíme k pronájmu prostor o celkové o ploše 70m². 30m² slouží jako zázemí, wc vč. výlevky, chodba, zásobování. Prodejna je situována v hlavní části obchodního centra, mezi obchody řeznictví H+H a supermarketu Hruška. Vchod z centrálního náměstí OC Permon.Zásobování přes nákladní rampu. Po dohodě možnost umístit reklamu na plot a fasádu OC.

Obchodní prostor o ploše 26m². Prostor nabízíme nezařízený. Situováno uvnitř budovy - vstup ze společné chodby. V této části budovy sídlí Solarium, Fitness. Hygienická místnost s umyvadlem a toaletou ve společných prostorách. V samotném prostoru je pouze malé umyvadlo. Velké výkladce s možností polepů. Na podlaze položená keramická dlažba. Možnost umístění reklamy na plot OC nebo výkladce směřované do centrální části OC Permon Pro nájemníky zvýhodněného parkování na soukromém parkovišti.

Prostor pro zřízení malého obchůdku o ploše 9m². Prodejna je situována v centrální části OC Permon se vstupem z ulice. Na podlaze položena keramická dlažba. Sociální zázemí ve společných prostorách. Možnost polepu výloh a pronájmu reklamní plochy na plotě směrem k supermarketu Kaufland. K dispozici zvýhodněné parkování na soukromém parkovišti obchodního centra.

Nabízíme k pronájmu prostor pro zřízení solária, nebo prodejny většího rozsahu. Obchodní prostor o ploše 105m2. Prostor nabízíme nezařízený. Situováno uvnitř budovy - vstup ze společné chodby, v této části budovy sídlí Fitness a Hot Yoga. Na podlaze položena plovoucí podlaha. Připraveny 3 místnosti pro solária nebo malé kanceláře. Hygienická místnost s umyvadlem a toaletou ve společných prostorách. Velké výkladce s možností polepů .Možnost umístění reklamy na plot OC nebo výkladce směřované do centrální části OC Permon. Možnost zvýhodněného parkování na soukromém parkovišti, na podlaze položená keramická dlažba.

Prostor pro zřízení malého obchůdku o ploše 21m². Prodejna je situována v centrální části OC Permon se vstupem z ulice. Na podlaze položena keramická dlažba. Sociální zázemí ve společných prostorách. Možnost polepu výloh a pronájmu reklamní plochy na plotě směrem k supermarketu Kaufland. K dispozici zvýhodněné parkování na soukromém parkovišti obchodního centra. Prodejna vhodná pro květinářství.

Nabízíme k pronájmu zavedené studio, které bylo primárně vytvořeno pro cvičení HOT YOGY. Nabízíme využití i pro jiné druhy cvičení jako je pilates, jóga, aerobic, kondiční cvičení, tanec. Možnost pronájmu studia hodinově 300,- / hod + spotřeba energie. Spotřeba energie u Hot Yogy cca 150,- / hod, ostatní cvičení 50,- / hod K dispozici recepce, sprchy. Studio je vytápěno unikátním systémem infrazářičů. Aktivace topení přes Vás smartphone.

Nabízíme k pronájmu zařízený bar s tanečním prostorem včetně zařízení. K dispozici rampa a sklad. Možnost umístění reklamy na plot OC nebo výkladce směřované do centrální části OC Permon. Možnost zvýhodněného parkování na soukromém parkovišti. Celková plocha 97m².

K pronájmu sklad o celkové ploše 60m² s přístupem k rampě. Situováno v centrální části obchodního centra. K dispozici zvýhodněné parkování na soukromém parkovišti obchodního centra.

Kde se nachází?

Mendelova 2986/5c
734 01  Karviná


Kontaktujte nás, jestli chcete mít firmu v naši budově

„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.


MERANO a.s.
Na Novém poli 381/5
733 01 Karviná-Staré Město

mob.: +420 608 950 030
tel.: +420 596 321 169
e-mail: reality@merano-reality.cz
Hlášení poruchy

IČ: 27824578, DIČ (VAT ID): CZ27824578
Bankovní spojení: ČS 3347378399/0800
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 3575.

© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign